İspanyolca A1 Kitap

İspanyolca A1 seviyesinde kitap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Uzatmadan başlayalım. Bütün kitapları indirin hangisinin metodu hoşunuza giderse o kitaptan başlayın.

ispanyolca öğrenme kitabı için doğru yerdesiniz.

a1 Spanish Book pdf

If you are looking for books at Spanish A1 level, you are in the right place. Let’s start . Download all the books, whichever method you like, start from that book.

You are in the right place for the Spanish learning book.

İspanyolca A1 Kitap
İspanyolca A1 Kitap

Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca

2013 yılında yazdığım bu kitap, ülkemizde en fazla satan ispanyolca kitapları arasında bulunmaktadır. Bu kitap, spesifik A1 ve A2 DELE ispanyolca sınavına hazırlanan öğrenciler için Türkçe tek kaynaktır. Bir kısmını ücretsiz okuyabilirsiniz (Written in 2013, this book is among the best-selling Spanish books in our country. This book is the only source in Turkish for students preparing for the specific A1 and A2 DELE Spanish exam. You can read some of it for free.). İndirin.

Gramática de Uso del Español Teoría y Práctica

İspanyolca A1 kitap arıyorsanız ve DELE A1 sınavına girecekseniz en iyisi (The best if you are looking for Spanish A1 books and you are going to take the DELE A1 exam). İndirin.

Preparación al DELE Nivel A1

Dele A1 ispanyolca kitapları arasında kuşkusuz en iyilerden biri bu kitap (This book is undoubtedly one of the best among Dele A1 Spanish books.). İndirin.

Tejiendo el Español

İspanyaya gelen göçmenlerin ispanyolca öğrenmesine yönelik hazırlanan ispanyolca A1 kitabı (Spanish A1 book prepared for immigrants coming to Spain to learn Spanish). İndirin.

Solo Español

Maria Teresa Ferrero Gil tarafından yazılmış ispanyolca A1 odaklı kitap. Çok renkli bir kitap (Spanish A1 orientated book written by Maria Teresa Ferrero Gil. A very colourful book). İndirin.

Vocabulario. Elemental A1-A2

İspanyolca A1 ve A2 seviyeleri için kelime haznesini geliştirmeye yönelik kitap (A book to improve vocabulary for Spanish A1 and A2 levels). İndirin.

Vocabulario Activo 1

İspanyolca A1 ve A2 seviyeleri için kelime haznesini geliştirmeye yönelik bir kitap daha (A book to improve vocabulary for Spanish A1 and A2 levels.).İndirin

Easy Learning Complete Spanish Grammar, Verbs and Vocabulary

Collins’in kitabıdır. İlgi çekicidir. Isınmak istiyorsanız buradan başlayın (Collins’ book. It is intriguing. If you want to warm up, start here). İndirin.

Spanish Short Stories for Beginners

Yeni başlayanlar için ispanyolca A1 seviyesinde hikayeler okuyun (Read stories for beginners in Spanish at level A1). İndirin.

İspanyolca A1 kitap bölümünde 10 kitap paylaştım. Umarım faydalı olmuştur.

İspanyolca A1 Kitap
İspanyolca A1 Kitap


Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Youtube: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 4 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 35

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün