React Nedir ?

Javascript, html ve css’in bir araya geldiği frontend tasarımcıların vazgeçilmezi react konusunu DELE A2 metin çalışmalarında işliyoruz. DELE A2 sınavında sıradan kelimeler tükendiğinde burada yeni öğrendiğiniz kelimeleri kullanın. Fark yaratacaksınız. React Nedir sorusunun ispanyolca türkçe cevabı burada. Wikipedia

React Nedir
React Nedir

DELE A2 Metin Çalışması

Bu metin içinde şu kelimelerin ispanyolca karşılıklarını öğreneceksiniz.

Tek

Açık kaynak

Kütüphane

Ücretsiz

Geliştirici

Uygulama

Amaç

Kullanıcı

Türkçe Çeviri

React (React.js veya ReactJS olarak da adlandırılır), tek sayfalık uygulamaların geliştirilmesini kolaylaştırmak için kullanıcı arayüzleri oluşturmak üzere tasarlanmış açık kaynaklı bir Javascript kütüphanesidir. Facebook ve açık kaynak topluluğu tarafından sürdürülmektedir. Projede binden fazla ücretsiz geliştirici vardır.

React, geliştiricilerin her zaman değişen verileri kullanan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Basit, açıklayıcı ve birleştirilmesi kolay olmayı amaçlamaktadır. React, bir uygulamada yalnızca kullanıcı arayüzünü yönetir.

React Nedir
React Nedir

İspanyolca Metin

React (también llamada React.js o ReactJS) es una biblioteca Javascript de código abierto diseñada para crear interfaces de usuario con el objetivo de facilitar el desarrollo de aplicaciones en una sola página. Es mantenido por Facebook y la comunidad de software libre. En el proyecto hay más de mil desarrolladores libres.

React intenta ayudar a los desarrolladores a construir aplicaciones que usan datos que cambian todo el tiempo. Su objetivo es ser sencillo, declarativo y fácil de combinar. React sólo maneja la interfaz de usuario en una aplicación.

React Nedir

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Youtube: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 1

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün