İspanyolca Halk Şarkıları

PERERERAC: “Şarkı, bir devrim silahıdır” (perrerac.org), Latin Amerika’nın halk ve protest şarkılarını yaymak ve tanıtmak için 1 Ocak 2007’de oluşturulmuş bir web sitesidir.

İspanyolca Halk Şarkıları
İspanyolca Halk Şarkıları

PERRERAC tamamen ücretsiz ve kar amacı gütmeyen, hiçbir şekilde kalıcı gelir elde etmeyen bir sitedir. Ekim 2016 itibarıyla PRRERAC, Şili Telif Hakkı Derneği (SCD) ile bir lisans sözleşmesi imzalamış ve bu anlaşmaya göre, sitede akış yoluyla yapılan müzik reprodüksiyonlarının telif hakkını bu kuruluşa aylık olarak ödemektedir. SCD ile bağlantılı Şilili sanatçılara ek olarak, PRRERAC ve SCD arasında imzalanan lisans sözleşmesi, SCD ile karşılıklılık anlaşması sürdüren telif hakkı yönetim şirketlerine ait sanatçıları da kapsamaktadır. PERRERAC, amacı Latin Amerika’daki halk ve protest şarkıların çeşitli temsilcileri hakkında bilgi sağlamak olan Latin Amerika Halk Şarkıları Ansiklopedisi haline gelmiştir.

Bu başlık altında sevdiğim sanatçıları ve şarkılarını paylaşacağım.

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 2

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün