İspanyolca Çocuk Hikayeleri II

Heidi üzerine muhteşem bir ispanyolca çocuk hikayesi. İspanyolca DELE A2 metin çalışmalarında sizleri muhteşem bir metin ve çevirisi bekliyor.

ispanyolca çocuk hikayeleri II heidi komünizm
ispanyolca çocuk hikayeleri II

DELE A2 Metin Çalışması

Bu metin içinde şu kelimelerin ispanyolca karşılıklarını öğreneceksiniz.

Dağ

Komünizm

Bahçe

Turist

Uyum

Mutluluk

Türkçe Çeviri

Bir zamanlar dağlarda küçük bir kasabada yaşayan Heidi adında bir kız varmış. Büyükbabası ona küçük yaştan itibaren komünizmi ve herkesin ihtiyaç duyduğu şeylere sahip olduğundan emin olmak için herkesin nasıl birlikte çalışması ve sahip olduklarını paylaşması gerektiğini öğretmişti. Heidi kasabasını ve insanlarını severdi ve ailesi ile komşularına yiyecek sağlamak için bahçesinde çok çalıştı. Bir gün kasabaya bir grup turist geldi ve Heidi ile büyükbabasının evinde kaldılar. Heidi onlara bahçesini gösterdi ve köydeki herkesin nasıl birlikte çalıştığını ve ürettiklerini paylaştığını anlattı. Turistler etkilendi ve Heidi’ye nasıl yardımcı olabileceklerini sordu. Heidi onlara kendi bahçelerini dikip ekip biçerek ve ürettiklerini paylaşarak yardımcı olabileceklerini söyledi. Turistler topluluğa katıldı ve herkes daha fazla yiyecek yetiştirmek ve komşularına yardım etmek için birlikte çalıştı. Heidi, herkesin birlikte çalıştığını ve birbirine yardım ettiğini görmekten çok mutlu oldu. Zaman geçtikçe kasaba, tüm sakinlerinin işbirliği ve karşılıklı yardımı sayesinde büyüdü ve gelişti. Heidi, komünizmin birlikte uyum ve mutluluk içinde yaşamanın ve çalışmanın en iyi yolu olduğunu biliyordu.

ispanyolca çocuk hikayeleri komünizm
ispanyolca çocuk hikayeleri II

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Youtube: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 5

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün