Cennete Hoş Geldiniz : Bienvenidos a Edén

Türkçe Çeviri

​Cennete Hoş Geldiniz, yapımcılığını Joaquín Górriz ve Guillermo López’in üstlendiği 6 Mayıs 2022 tarihinde gösterime giren gerilim türündeki ispanyol dizisidir. Sosyal medyayı yoğun bir şekilde kullanan Zoa ve diğer 4 arkadaşı bir içecek markasının organize ettiği gizli bir adadaki partiye katılmaları için davet alırlar. Onlar için adada , “ Mutlu musun?” sorusuyla başlayan gizemli bir macera başlar. Belinda Peregrín Schüll, Belinda olarak bilinen (15 Ağustos 1989) meksika kökenli ispanyol şarkıcı ve oyuncudur.

İspanyolca Metin

Bienvenidos a Edén es una serie de española de thriller estrenada el 6 de mayo de 2022, creada por Joaquín Górriz y Guillermo López .Zoa y otras cuatro personas, con gran actividad en redes sociales, reciben una invitación para asistir a una fiesta en una isla secreta que organiza una marca de bebida. Allí, comienza para ellos una misteriosa aventura a través de la pregunta «¿Eres feliz?». Belinda Peregrín Schüll, conocida como Belinda (15 de agosto de 1989​) es una cantante y actriz española, naturalizada Mexicana.

Cennete Hoş Geldiniz
Cennete Hoş Geldiniz

Cennete Hoşgeldiniz Oyuncu Kadrosu

Cennete Hosgeldiniz Oyuncu Kadrosu
Cennete Hosgeldiniz Oyuncu Kadrosu

Not: Cennete Hoş Geldiniz dizisi İspanya’nın Lanzarote Adasında çekilmiştir.

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Youtube: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 1

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün