Cin Ali ve Michael Jackson

Cin Ali ve Michael Jackson hayatımızın unutulmaz iki kahramanı bu hikayelerinde hepimizin kalbine dokunmaya devam ediyorlar. Cin Ali yine çalışkan çocuk olurken Micahel Jackson mahallenin haşarı çocuğunu oynuyor. Zaten durmuyor hep dans ediyor.

Cin Ali ve Michael Jackson
Cin Ali ve Michael Jackson

Cin Ali ve Michael Jackson Türkçe Çeviri

Bir zamanlar Cin Ali adında bir çocuk ve Michael Jackson adında bir çocuk varmış. Cin Ali çok çalışkan bir çocuktu ve çalışmayı çok severdi, Michael Jackson ise çok komik bir çocuktu ve dans etmeyi severdi.

Bir gün Cin Ali ve Michael Jackson parkta tanışıp arkadaş oldular. Michael Jackson gelip ona ne yaptığını sorduğunda Cin Ali parkta kitap okuyordu.

Cin Ali ona “Tarih üzerine bir kitap okuyorum” dedi. “Bu çok sıkıcı!” diye haykırdı Michael Jackson. “Gelip benimle dans etmek ister misin?” Cin Ali, yeni bir şeyler denemenin eğlenceli olacağını düşündü ve bu yüzden Michael Jackson’ın davetini kabul etti.

Dans pistine gittiler ve dans etmeye başladılar. Cin Ali ilk başta biraz gergindi ama Michael Jackson ona birkaç hareket öğretti ve kısa sürede kendine daha çok güvendi. Saatlerce dans ettiler ve çok eğlendiler.

Günün sonunda birbirlerinden çok şey öğrendiklerini anladılar. Cin Ali dans etmeyi ve eğlenmeyi öğrenirken, Michael Jackson biraz daha ciddi olmayı ve ders çalışarak vakit geçirmeyi öğrendi.

O zamandan beri Cin Ali ve Michael Jackson çok iyi arkadaş oldular ve hep birlikte eğlendiler, dans ettiler ve ders çalıştılar. Ve iki farklı insan bir araya gelip kendilerine birbirlerinden öğrenme fırsatı verdiğinde böyle olur.

Cin Ali ve Michael Jackson
Cin Ali ve Michael Jackson

Cin Ali ve Michael Jackson İspanyolca Metin

Cin Ali ve Michael Jackson İspanyolca Metin

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Türkiye ve Atlantis
Türkiye ve Atlantis

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Youtube: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 2

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün