İspanyolca Dizi Tavsiyesi Alba

“Alba” bir İspanyol televizyon dizisidir. Bu dizi, yasalarla korunup gizlenen bir mafya babasının kızı olan Alba’nın hikayesini anlatır. Alba, babasının öldürülmesinden sonra geçmişini ve gerçek kimliğini keşfeder. Kendini korumak ve intikam almak için gizli yeteneklerini kullanmak zorunda kalır. İçinde aşk, aksiyon ve gerilim barındıran bu dizi, Alba’nın tehlikeli dünyasında yaşadığı zorlu maceraları izleyiciye aktarır. Oyunculuk performansları, sürükleyici senaryosu ve gerilim dolu sahneleriyle “Alba”, heyecan verici bir İspanyol dizisi olarak dikkat çekiyor.

İspanyolca dizi tavsiyesi Alba
İspanyolca dizi tavsiyesi Alba

Türkçe Çeviri:

Alba, Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı türk dizisinden uyarlanan Atresmedia yapımı ispanyol dizisidir. Başrolde Elena Rivera oynamaktadır. Antena 3 kanalında 9 Mart 2022 tarihinde gösterime girdikten sonra 28 Mart 2021 tarihinde Atresplayer Premium’da gösterime girmiştir. Oyuncu kadrosunda; Eric Masip, Álvaro Rico, Pol Hermoso, Jason Fernández, Miquel Fernández, Bea Segura, Tito Valverde ve Adriana Ozores vardır.

Alba, korkusuz bir genç kızdır. Tatil için kasabasına döndükten sonra, eğlenceli geçen bir parti akşamı bir grup erkeğin kendisine cinsel saldırıda bulunmasıyla trajediye dönüşür. Ertesi gün plajda çıplak uyanır. Enteresan bir biçimde, dört saldırgandan üçü Bruno(Erkek Arkadaşı)’nun en iyi arkadaşıdır. Alba dördüncü kişinin kimliğini öğrendiğinde, bu kabusun sonu değil başlangıcı olacaktır.

İspanyolca dizi tavsiyesi Alba
İspanyolca dizi tavsiyesi Alba

İspanyolca Çeviri:

Alba es una serie española original de Atresmedia, basada en la serie de televisión turca Fatmagül’ün Suçu Ne?. Está protagonizada por Elena Rivera y se estrenó en Atresplayer Premium el 28 de marzo de 2021 para después emitirse en Antena 3 a partir del 9 de marzo de 2022. ​ El elenco lo completan Eric Masip, Álvaro Rico, Pol Hermoso, Jason Fernández, Miquel Fernández, Bea Segura, Tito Valverde y Adriana Ozores.

 Alba es una joven sin miedo. Sin embargo, tras volver a su pueblo por vacaciones, una prometedora noche de fiesta se tiñe de tragedia cuando un grupo de chicos la agrede sexualmente. Al día siguiente, se despierta desnuda en la playa. Inexplicablemente, tres de los cuatro agresores, son los mejores amigos de Bruno. Pero cuando Alba descubre la identidad del cuarto hombre, el final de la pesadilla es, en realidad, el principio

Kaynak: Wiki

İspanyolca dizi tavsiyesi Alba
İspanyolca dizi tavsiyesi Alba

İspanyolca dizi tavsiyesi Alba sayfasında bu diziye ilişkin kısa bir çeviri sunduk.

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Youtube: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 1

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün