Zorro ispanyolca ne demek

İspanyolca zorro ne demek ve ispanyolcada Zorro ne anlama gelir hadi gelin bu soruların cevaplarını verelim

Zorro bir efsanedir Zorro bir meksika efsanesidir !

Zorro İspanyolca Ne Demek
Zorro İspanyolca Ne Demek

Zorro ispanyolca Metin

El Zorro es un personaje creado en 1919 por Johnston McCulley. Es considerado uno de los primeros héroes de ficción de la cultura moderna. El Zorro es la identidad secreta de don Diego de la Vega, un aristócrata californiano durante la era mexicana (1821-1846). Diego de la Vega no fue un personaje real, pero Johnston McCulley pudo haberse inspirado en algunos bandidos reales de California. La primera película sobre el personaje fue La marca del Zorro de Douglas Fairbanks en 1920. ​

Zorro Türkçe Çeviri

Zorro, Johnston McCulley tarafından 1919 yılında yaratılan bir karakterdir. Zorro, modern kültürün ilk kurgusal (hayali) kahramanlarından biridir. Zorro, kaliforniyalı( Meksika toprağı olduğu dönemde) bir aristokrat olan don Diego de la Vega‘ın gizli kimliğidir. Diego de la Vega gerçek bir kişilik değildir bununla birlikte Johnston McCulley’in bu hikayeyi yazarken gerçek kaliforniyalı haydutlardan ilham aldığı düşünülmektedir. Bu kahraman üzerine yapılan ilk film, 1920 yılında Douglas Fairbanks’ın yönettiği “Zorro’un İşareti” dir.

Zorro İspanyolca Ne Demek
Zorro İspanyolca Ne Demek

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 25695

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün