Zorro ispanyolca ne demek

İspanyolca zorro ne demek ve ispanyolcada Zorro ne anlama gelir hadi gelin bu soruların cevaplarını verelim

Zorro bir efsanedir Zorro bir meksika efsanesidir !

Zorro ispanyolca Metin

El Zorro es un personaje creado en 1919 por Johnston McCulley. Es considerado uno de los primeros héroes de ficción de la cultura moderna. El Zorro es la identidad secreta de don Diego de la Vega, un aristócrata californiano durante la era mexicana (1821-1846). Diego de la Vega no fue un personaje real, pero Johnston McCulley pudo haberse inspirado en algunos bandidos reales de California. La primera película sobre el personaje fue La marca del Zorro de Douglas Fairbanks en 1920. ​

Zorro Türkçe Çeviri

Zorro, Johnston McCulley tarafından 1919 yılında yaratılan bir karakterdir. Zorro, modern kültürün ilk kurgusal (hayali) kahramanlarından biridir. Zorro, kaliforniyalı( Meksika toprağı olduğu dönemde) bir aristokrat olan don Diego de la Vega‘ın gizli kimliğidir. Diego de la Vega gerçek bir kişilik değildir bununla birlikte Johnston McCulley’in bu hikayeyi yazarken gerçek kaliforniyalı haydutlardan ilham aldığı düşünülmektedir. Bu kahraman üzerine yapılan ilk film, 1920 yılında Douglas Fairbanks’ın yönettiği “Zorro’un İşareti” dir.

Diğer Kaynaklar

Not: İspanyolca zorro ne demek sorusunun cevabı kesinlikle tilki değildir. İspanyolca’da zorro’nun kelime karşılığı tilkidir fakat buradaki Zorro karakterinin tilki ile alakası yoktur. Zorro filmi hakkında daha fazla bilgi almak için wikipedia sayfasına tıklayın. Zorro ispanyolca ne demek sorusunun cevabı bir film kahramanıdır olmalıdır.

İspanyolca hakkında merak ettiğiniz 100 soru ve cevabı okumak ister misiniz? Tıklayın

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 25693

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün