Tanıtım Mektubu

Yüksek lisans için yurtdışındaki üniversitelere ispanyolca başvuru yapacaksınız. Öyle bakmayın. Sizin neyiniz eksik. Said YILMAZ sizler için bir örnek hazırladı. Tanıtım mektubu, kendinizi tanıtmak ve belirli bir iş fırsatına olan ilginizi göstermek için bir CV veya iş başvurusu ile birlikte gönderilen yazılı bir belgedir. Kısa ve öz olması, iyi yapılandırılmış olması ve başvurduğunuz pozisyonla ilgili becerilerinizi ve deneyiminizi göstermesi önemlidir. Aşağıda ispanyada edebiyat yüksek lisansı ve ekonomi yüksek lisansına başvururken kullanbileceğiniz tanıtım mektupları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak, 1 iş başvurusu ve 1 staj başvurusu için de metin hazırladık. Eğer bu mektuplar sayesinde ispanya’ya giderseniz, gittiğiniz okulun kütüphanesindeki tüm bilgisayarların açılış sayfasını sitemiz yapın. Seviyorum sizi.

Tanıtım Mektubu

Tanıtım Mektubu I

[Tu nombre]

[Tu dirección]

[La Fecha] [El nombre de la institución]

Estimados señores:

Me llamo [tu nombre]. Me dirijo a Ustedes con el objetivo de hacer máster en su Universidad prestigiosa. He visto su anuncio a través de [fuente de la oferta].

Antes de aplicar a la Universidad tenía gran pasión sobre la cultura, la literatura, la cultura y la lengua españolas y aprendiéndolas incluso aumentó esa pasión. En la carrera tuve la oportunidad de investigar sobre las obras de gran escritores españoles y hice Erasmus en España por seis meses. Estos hechos me permitió desarrollar una comprensión completo de las tendencias literarias y culturales españolas. Estoy especialmente interesado en [temas o autores específicos de interés para ti], y estoy seguro de que el máster en literatura española en su universidad me proporcionaría las herramientas y el conocimiento necesarios para continuar explorando estos temas.

Me gustaría agradecerle por considerar mi solicitud y estaría dispuesto a proporcionar cualquier información adicional que pueda ser necesaria. Estoy ansioso por la oportunidad de unirme a su comunidad académica y contribuir al avance de la literatura española.

En espera de sus noticias.

[Tu nombre]

Tanıtım Mektubu II

carta de presentación

Tanıtım Mektubu III

carta de presentación

Tanıtım Mektubu IV

carta de presentación

Tanıtım Mektubu V

carta de presentación

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Youtube: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 3

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün