İspanyolca Türkçe Çeviri 18

Bu hafta, Elon Musk tarafından hayata geçirilen yapay zeka motoruna sardık. Biz sorduk yapay zeka cevapladı. Çok ilginç cevaplar aldık. 900 kişinin siyanür içerek intihar ettiği halkın tapınağı olayını inceledik. Bir papaz insanları nasıl kandırır ve göz göre göre ölüme götürür, dehşet bir hikaye okuyacaksınız. İspanyolca A1 sevdalıları için ispanyolca hayvanlarımıza ilişkin geniş bir kelime haznesi hazırladık. Yeni transferimiz Said Yılmaz, Gabriel Garcia Garquez’in Yaprak Fırtınası adlı kitabının ilk bölümünün çevirisini yaptı. Baz etkisi nedir ve paranın değerini ne belirler başlığında iki sıkıcı yazı hazırladık. Baz etkisinin bazlama ile yakından uzaktan alakası yoktur. Paranın değerinin ne belirler bu çok önemli bir konudur. Aydınlanacaksınız.

İspanyolca Türkçe Çeviri 18
İspanyolca Türkçe Çeviri 18
İspanyolca Türkçe Çeviri 18
İspanyolca Türkçe Çeviri 18

Daha Fazla İspanyolca

2013 yılında yayımlanan “Yeni Başlayanlar için Temel İspanyolca” kitabının belli bir bölümünü içeren e-kitabı bu bağlantıdan indirin.

Bu kitap üzerindeki dersleri online olarak görmek isterseniz de Udemy’in ” 2 Dakika Temel İspanyolca ” kursuna kayıt olabilirsiniz.

Bu dil hakkında merak ettiğiniz tüm sorular ve cevapları ispanyolca sayfasında.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Google grubumuz: ispanyolcom@googlegroups.com

Telegram grubumuz: t.me/ispanyolcaceviri

Twitter: @temelispanyolca

Bu ispanyolca içerik işinize yaradı mı?

Oyunuzu kullanın

Ortalama Oy Sonucu 5 / 5. Oylayan Kişi Sayısı 1

İlk oyu siz kullanacaksınız. Dikkatli düşünün